Simpro

Firma Simpro od wielu lat dostarcza urządzenia wysokiej jakości. DDS jest oficjalnym dystrybutorem maszyn i produktów firmy Simpro w Polsce.

DDS — WŁOSKA JAKOŚĆ

DDS — dystrybutor Simpro w Polsce

Jesteśmy dostawcą i dystrybutor maszyn i produktów, w tym znanych stanowisk do prób silników, stworzonych i zaprojektowanych
przez firmę Simpro we Włoszech.

Firma Simpro

Stanowiska do prób silników oraz stanowiska do prób stosowane w branży kolejowej, wyprodukowane przez włoską firmę Simpro są dobrze znane w Europie.

Simpro specjalizuje się w systemach testowych, takich jak: stanowiska do prób silników elektrycznych, stanowiska do prób zmęczeniowych zestawu kołowego, osi i kół kolejowych.

Każde rozwiązanie konstrukcyjne jest opracowywane w najdrobniejszych szczegółach w celu dostarczenia klientowi wyrobu dostosowanego do jego potrzeb produkcyjnych.

Każde rozwiazanie oferowane przez Simpro jest oferowane dla klientów i z myślą o nich, dbając o drobniejsze szczegóły Simpro jest w awangardzie zmian w europejskiej i światowej branży kolejowej.

Będąc oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem produktów firmy Simpro w Polsce, zapewniamy wysokiej jakości wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Od wielu lat współpracujemy z Simpro, więc masz pewność, że ufając DDS, jesteś w dobrych rękach.

Oficjalna strona firmy Simpro: simpro.it