Crippa

Firma Crippa od wielu lat dostarcza urządzenia wysokiej jakości. DDS jest oficjalnym dystrybutorem maszyn i produktów firmy Crippa w Polsce.

DDS — WŁOSKA JAKOŚĆ

DDS — dystrybutor Crippa w Polsce

Jesteśmy dystrybutor giętarek do rur, maszyn do kształtowania oraz innych produktów wyprodukowanych przez firmę Crippa we Włoszech.

Firma Crippa

Włoska Firma Crippa jest producentem z wieloletnim doświadzceniem, która od wielu zapewnie wysokiej jakości giętarki do rur, obrabiarem, maszyn do kształtowania oraz innych urządzeń.

Urządzenia te są wykorzystywane w wielu branżach nie tylko w Europie ale i na całym świecie.

Dzięki swojemu podejściu do klienta i wieloletniemu doświadczeniu, włoska firma Crippa pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawanych firm w tej branży.

Firma DDS od wielu lat jest oficjalnym partnerem oraz dystrybutorem produktów i urządzeń firmy Crippa w Polsce.

Stalę współpracując z naszymi partnerami, jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom w Polsce największej jakości produkty i zapewnić wsparcie techniczne.

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że uzyskasz stałe wsparcie specjalistów DDS, którzy poprowadzą Cię od momentu wysłania zapytania aż do momentu podpisania umowy i dostarczenia produktu.

Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z produktami firmy Crippa i jesteś zainteresowany, zapewnimy wszystkie niezbędne informacje, które pomogą podjąć decyzję.

Oficjalna strona firmy Crippa: crippa.it